Міжнародні авіакомпанії відновлюють рейси з України

Опубліковано:

З 23 травня в Україні відновлюють рейси три міжнародні авіакомпанії – Czech Airlines, Wizz Air і Lufthansa.

Відкрила продаж квитків на транснаціональні рейси з 23 травня і українська авіакомпанія МАУ – клієнтам пропонуються рейси з Києва до Берліна, Лондона, Тель-Авів і Нью Йорк. Коли і куди можна буде здійснити авіапереліт з України, повідомляється на сайтах компаній.

Зокрема, чеська авіакомпанія Czech Airlines планує відновити вильоти з України 24 травня в Прагу. Компанія запланувала 7 рейсів на тиждень з Праги до Києва, а з 25 травня – 3 рейси на тиждень з Одеси.

Угорська авіакомпанія Wizz Air відкрила бронювання квитків на рейси з Києва, Запоріжжя, Львова, Одеси і Харкова з 23 травня, але більшість рейсів планують відновити тільки з червня.
Німецький авіаперевізник Lufthansa частково відновлює перевезення з України з 1 червня. Поки можна забронювати квитки тільки на рейси з Києва до Берліна.

Важно відзначити, що продаж квитків ще не означає відновлення польотів. Українська влада допускають, що відновлення міжнародних пасажирських перельотів може не відбутися цього літа – все буде залежати від ситуації з пандемією коронавируса і рішення країн Європи щодо відкриття зовнішніх кордонів, інформує Коронавірус Україна.

Про Захід