Міський голова Ужгорода виніс вирок будинку на Малому Ґалаґові

Опубліковано:

Богдан Андріїв власними руками нищить пам’ятки на Малому Ґалаґові — надаючи дозволи на реконструкцію унікальних об’єктів міжвоєнного модернізму. Про це пише у соцмережах Save Uzhhorod.

Цього разу міський голова Ужгорода виніс вирок будинку на вул. Бращайків,7, який одним із перших з’явився на Малому Ґалаґові і через кілька років буде святкувати своє сторіччя — будинок спроєктовано видатним чеським архітектором Адольфом Лібшером.

Нагадаємо, що квартал Малий Ґалаґов готується до номінування до списків Світової спадщини ЮНЕСКО. Поки робоча група у складі Закарпатська обласна державна адміністрація працює над цим завданням — Богдан Андріїв робить все для того, щоб знищити унікальний квартал. Як бездіяльністю так і активною деструктивною позицією.

Це все відбувається в момент, коли Міністерство культури та інформаційної політики України і особисто міністр Олександр Ткаченко декларують підтримку пам’яткам архітектури XX століття і обіцяють всебічну підтримку. Лише на словах? – йдеться у пості.

Богдан Євстафійович, зніміть, будь ласка, замість десятків роликів про ремонти, які виконуються не особисто вами, а за кошти платників податків, хоча б один — про те, скільки пам’яток архітектури та об’єктів культурної спадщини знищено протягом вашої каденції. – звертаються активісти до міського голови.

Про Захід