Мешканця Волині судитимуть за трансляцію пропагандистських каналів

Опубліковано:

У липні цього року співробітники відділу протидії кіберзлочинам у співпраці із працівниками Луцького районного управління поліції  лучанина, який налаштовував обладнання для трансляції на території області та Луцька заборонених російських телевізійних каналів, зокрема, «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР Планета», «НТВ», «ТНТ», «Россия-24», «Россия-1», «Петербург-5» та інших.

За цим фактом дізвикрили 53-річногонавачі Луцького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України та оголосили зловмиснику про підозру у скоєному злочині.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні  завершили, обвинувальний акт із матеріалами скерували до суду.  

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав 53-річного  лучанина винним у вчинені кримінального правопорушення за ч.1 ст.361 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі 1 рік  з випробуванням  – терміном на 1 рік.

Сектор комунікації поліції Волинської області

Про Захід