​​Мешканця Сваляви, що побив товариша до смерті та кілька місяців приховував тіло, засуджено до понад 9 років ув’язнення

Опубліковано:

За публічного обвинувачення Свалявського відділу Мукачівської окружної прокуратури 33-річного місцевого жителя засуджено за нанесення товаришеві тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, а також за крадіжку (ч. 2 ст. 121, ч. 2 ст. 185 КК України). Йому призначено покарання у виді позбавлення волі на 9 років 6 місяців.

У судовому засіданні прокурор довів, що закарпатець разом із двома товаришами розпивав алкогольні напої у своєму помешканні, коли між ним та одним із гостей трапився конфлікт. У ході цього обвинувачений наніс останньому множинні удари по голові та грудній клітці. Згодом зрозумівши, що потерпілий від отриманих травм помер, чоловік сховав тіло в підсобному приміщенні сусіднього будинку, а телефон товариша забрав собі.

Подія трапилася на початку лютого 2021 року, однак тільки в квітні до правоохоронців звернулася родичка загиблого із повідомленням про його зникнення. Згодом тіло закарпатця знайшли та скерували на експертизу, яка й підтвердила, що смерть настала внаслідок отримання тяжких тілесних ушкоджень, а саме – множинних травм і переломів.

До вступу вироку в законну силу житель Сваляви перебуватиме під вартою.

Про Захід