Мешканця Хмельниччини засудили до довічного ув’язнення за подвійне вбивство

Опубліковано:

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області завершив розгляд справи та засудив до довічного ув’язнення 42-річного мешканця Кам’янеччини, обвинуваченого у вчиненні умисного вбивства двох осіб (п.п. 1, 5 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України). 

Після цього зловмисник намагався покінчити з життям, але працівники поліції не дали йому довести свій намір до кінця та затримали. 

В суді обвинувачений провину визнав повністю, але давати будь-які пояснення відмовився. Колегія суддів дійшла висновку, що чоловік діяв з прямим умислом і цілком усвідомлював суспільно небезпечний характер своїх дій, холоднокровно позбавивши життя двох людей, а тому обрала для нього найвищу міру покарання з існуючих в Україні.

Також суд присудив стягнути з обвинуваченого 1 000 000 гривень моральної шкоди на користь потерпілої сторони.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до суду апеляційної інстанції.

Нагадаємо, ввечері 24 жовтня 2019 року в селі Завалля Кам’янець-Подільського району чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час сімейної суперечки з мисливської рушниці вбив свого 66-річного тестя та 65-річну тещу, а потім поранив неповнолітню доньку, яка намагалася захистити пенсіонерів.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

Про Захід