Мешканця Буковини судитимуть за насильство

Опубліковано:

Правоохоронці довели причетність 33-річного жителя села Витилівка до скоєння психологічного насильства відносно своєї співмешканки. Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів. Наразі порушнику загрожує позбавлення волі до двох років. 

Протягом травня-липня цього року до поліції зверталася 25-річна жителька Витилівки із заявами про те, що її співмешканець вчиняє над нею психологічне насильство. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, буковинець неодноразово погрожував фізичною розправою. 

Правоохоронці провели з чоловіком профілактичну бесіду про недопущення випадків насильства стосовно своєї цивільної дружини, однак порушника це не зупинило і він продовжував вчиняти психологічне насильство. Поліцейські опитали свідків, очевидців інцидентів, які підтвердили, що чоловік систематично лаяв жінку та погрожував їй.

Правоохоронці провели з чоловіком профілактичну бесіду про недопущення подібних випадків.

Однак порушника це не зупинило і він продовжував вчиняти психологічне насильство. За скоєння таких протиправних дій протягом липня цього року поліцейські притягнули буковинця до адміністративної відповідальності відповідно до статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Проте згодом буковинка знову звернулася до поліції із заявою про вчинення  насильства.

Правоохоронці опитали свідків та очевидців інциденту, які підтвердили, що чоловік під час конфлікту штовхав заявницю. 

Слідчі поліції довели причетність буковинця до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом Кіцманського відділу Чернівецької окружної прокуратури слідчі поліції скерували обвинувальний акт для розгляду до Кіцманського районного суду.

Поліцейські нагадують: у випадках домашнього насильства ви можете також звертатися за допомогою до:
–    Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги. Тут можна отримати не тільки психологічну допомогу, але й побутові, педагогічні, медичні, інформаційні та юридичні послуги. Тел. (0372) 58-23-83;
–    Обласної комунальної установи «Соціальний центр матері та дитини». Сюди для тимчасового проживання можуть звернутись вагітні жінки та матері з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тел. (0372) 52-79-98;
–    Чернівецького міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді. Тут надають допомогу сім’ям; батькам, які виховують дітей з особливими потребами; дітям-сиротам, дітям, які потерпають від домашнього насильства, учасникам АТО, неповнолітнім та молоді, які повернулись з місць позбавлення волі. Тел. (0372) 52-64-34;
–    Служби у справах дітей Чернівецької міської ради, яка організовує та реалізовує заходи, спрямовані на покращення становища дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-переселенців. Тел. (0372) 52-34-05.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід