Мешканка Тернопільщини потрапила в шахрайську пастку

Опубліковано:

10 000 гривень зникло з карткового рахунку мешканки Бучача. Заявниця намагалася оформити грошову допомогу для внутрішньо переміщених осіб й потрапила в шахрайську пастку.

За словами жінки в мережі Інтернет вона знайшла сайт з інформацією про матеріальну допомогу. Незважаючи на той факт, що заявниця знаходиться за межами держави й немала права на отримання даної виплати, все одно вирішила скористатися даною послугою. Вона через меседжер сконтактувала з псевдоадвокатом, яка ніби-то надавала їй правову допомогу.

Однак аферистка попросила зазначити персональні дані жінки для зарахування грошей. Як тільки потерпіла це зробила, їй почали надходити смс-повідомлення для підтвердження банківських операцій. Сама того не усвідомлюючи, краянка дванадцять разів повідомила шахрайці чотирьох значні коди для успішно здійсненних транзакцій. Як наслідок з її електронного гаманця зникло 10 000 гривень.

За фактом шахрайства слідчі відділення поліції № 2 м. Бучач почали досудове розслідування.

Кіберполіцейські закликають громадян бути пильними та радять отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел. Не варто переходити за сумнівними посиланнями та не потрібно вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Про Захід