Новини Західної України

Мешканка Тернопільщини довірилася шахраю

Допоки люди довірятимуть невідомим, до того часу шахраї зароблятимуть дармові гроші. У чергову пастку до псевдобанківських працівників потрапила мешканка Тернопільського району.

У телефонному режимі черговий пройдисвіт представився працівником служби безпеки одного з відділів банку та наполіг негайно змінити паролі через підозрілі спроби зняти готівку в банкоматі. 

Після отримання згоди невідомий абонент повідомив, що для здійснення необхідної операції йому потрібні номер картки, термін її дії  CVV-код та код з SMS-повідомлення , який надійде за декілька хвилин. Отак замість захистити гроші, жінка втратила 8000 гривень. У поліції радять дотримуватись таких правил:-

Ніколи не називайте незнайомцям свої особисті дані, номера карткових рахунків та пін-код.- Не здійснюйте платіжні операції за інструкціями незнайомих осіб.

Пам’ятайте працівник банку не телефонує з такими пропозиціями до клієнтів. Такі операції виконуються тільки у відділені фінансової установи, всі комунікації з клієнтами, у тому числі через SMS, банк веде виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки.  

Відділ комунікації поліції Тернопільської області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + = 11