Мешканець Тернопільщини віддав шахраям 15 тисяч

Опубліковано:

На 15 тисяч гривень ошукали шахраї жителя Тернополя. Чоловік думав, що допомагає знайомому, натомість потерпів від аферистів.

Як встановили поліцейські, в одній із соцмереж потерпілий отримав повідомлення нібито від знайомого з проханням терміново позичити йому гроші. У сповіщенні також був вказаний номер картки. Чоловік поспішив допомогти та перекинув кошти. Проте через деякий час зателефонував знайомому, щоб уточнити, що у нього сталося. Тоді вже з’ясувалося, що обліковий запис товариша зламали шахраї і надіслали повідомлення від його імені.

За фактом шахрайства розпочато кримінальне провадження (ст. 190 Кримінального кодексу України). Тривають заходи для розкриття злочину.

Поліцейські вкотре застерігають жителів області завжди перевіряти інформацію. У жодному разі не перераховуйте кошти на невідомі вам рахунки. Зв’яжіться особисто з людиною, яка звернулася до вас за допомогою. Якщо не вдалося цього зробити, то напишіть спільним друзям у соцмережах і запитайте, чи не отримували вони схожих повідомлень від людини, яка просить у вас фінансову допомогу.
https://tp.npu.gov.ua/news/druh-prosyt-pozychyty-hroshi-u-mesendzheri-politseiski-nahaduiut-shcho-tse-odna-iz-shakhraiskykh-skhem

Про Захід