Мешканець Рівненщини збував гранати на наркотики

Опубліковано:

За публічного обвинувачення прокурорів Володимирецького відділу Вараської окружної прокуратури 35-річного чоловіка засуджено за незаконні зберігання та збут бойових припасів, придбання, зберігання, пересилання з метою збуту наркотичного засобу у місця позбавлення волі, а також придбання і зберігання наркотичного засобу, вчинене протягом року після засудження за цією статтею, без мети збуту (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 307,  ч. 2 ст. 309 КК України).

Згідно з вироком Володимирецького районного суду обвинуваченому призначено покарання із врахуванням попереднього вироку у вигляді 6 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор в суді довів, що чоловік, раніше судимий за вчинення умисних корисливих злочинів та правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів, незаконно придбав та протягом тривалого часу в заздалегідь підготовленому місці в лісосмузі неподалік с. Стара Рафалівка зберігав боєприпаси. Зокрема, йдеться про 2 наступальні осколкові ручні гранати. Їх збут задокументували правоохоронці у ході оперативних закупок.

Крім того, обвинувачений організував передачу до однієї із виправних колоній на Рівненщині наркотичного засобу «бупренорфін», який сховав у коробці з-під печива і який призначався для подальшого збуту. Наркотики вилучили працівники установи виконання покарань.

Також, за місцем проживання чоловіка у селищі Рафалівка працівники поліції знайшли наркотичний засіб «канабіс», який він незаконно зберігав для власного вжитку.

На даний час вирок суду законної сили не набрав.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Вараської окружної прокуратури

Про Захід