Мешканець Рівненщини сяде за ґрати на 6 років

Опубліковано:

Прокурорами Острозького відділу Здолбунівської окружної прокуратури доведено вину 35-річного жителя  c. Сіянці колишнього Острозького району, якому інкримінували крадіжку в умовах воєнного стану, вчинену повторно та поєднану з проникненням у житло, а також  незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 162, ч.1 ст.309 КК України).

В  суді, на основі зібраних доказів, прокурор довів, що обвинувачений 2 листопада цього року, зірвавши навісний замок, проник до приміщеннямагазину в с. Милятин, звідки викрав товару на майже 17 тис. грн. А вже наступного дня чоловік розбив вікно та незаконно проник до будинку у селі Сіянці, чим порушив право потерпілого на недоторканість житла. У тому ж будинку він і був затриманий працівниками поліції, при цьому в ході затримання в обвинуваченого вилучено наркотичний засіб – канабіс.

Вироком Острозького районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді6 років позбавлення волі.

Наразі рішення суду не набрало законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді. До набрання рішенням законної силизловмисник перебуватиме під вартою. 

За матеріалами Здолбунівської окружної прокуратури

Про Захід