Мешканець Рівненщини облаштував несанкціоноване сміттєзвалище (Фото)

Опубліковано:

Встановити транспортний засіб та особу вдалося завдяки впровадженій системі відеомоніторингу у рамках проєкту «Безпечне місто». Нині ця програма ефективно реалізується у територіальних громадах області та дозволяє у максимально стислі строки виявити осіб, причетних до скоєних правопорушень і злочинів.

 

Другого листопада із заявою до поліцейського офіцера звернувся голова Тараканівської територіальної громади. З’ясувалося, що неподалік житлових будинків у мікрорайоні «Райлікарня» вантажівки вивозять непотріб, в результаті чого утворилося несанкціоноване сміттєзвалище. 

За порушення правил благоустрою на нього склали адміністративний протокол за статтею 152 КУпАП, який скеровано на розгляд до Дубенської міської ради.  Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 до 1360 грн. 

Натомість поліцейський офіцер громади ініціюватиме на сесії Тараканівської сільської ради питання про передбачення у бюджеті на 2022 рік коштів для придбання і встановлення камер відеоспостереження в рамках проєкту “Безпечне місто”. Адже, чим більше їх буде встановлено, тим буде менше шансів уникнути відповідальності злочинцям, а мешканці громади почуватимуться безпечніше та комфортніше на своїй території. 

Відділ комунікації Рівненської області

Про Захід