Мешканець Рівненщини незаконно видобував бурштин

Опубліковано:

Слідчі відділення поліції № 2 (смт Зарічне) скерували до суду кримінальне провадження за фактом незаконного видобутку та зберігання «сонячного каміння» відносно 39-річного жителя села Дібрвіськ. За скоєне обвинуваченому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Під час відпрацювання території колишнього Зарічненського району на початку квітня цьогоріч у лісовому масиві села Олександрове колишнього Зарічненського району, працівники поліції виявили мотопомпу кустарного виробництва на базі двигуна «Mercedes-Benz». У результаті проведених першочергових процесуальних дій правоохоронці встановили причетність до скоєного злочину 39-річного жителя села Дібрівськ.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 1 статті 246-1 КК України на території його господарства слідчі вилучили близько п’яти кілограмів бурштину.

Слідчі зібрали достатньо доказів у кримінальному провадженні для повідомлення чоловікові про підозру та скерували матеріали до суду.

Обвинувачений в скоєному зізнається та активно сприяв слідству, що стане пом’якшуючою обставиною у призначенні покарання.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Про Захід