Мешканець Хмельниччини ґвалтував доньку та знущався над сином

Опубліковано:

Суд визнав чоловіка винним за 6-ма статтями Кримінального кодексу України і визначив йому максимальну міру покарання — 15 років за ґратами.

У травні цього року педагоги школи, де навчались діти, побачили на тілі хлопчика тілесні ушкодження і повідомили про це до Шепетівського районного управління поліції. 

Під час проведення перевірки правоохоронці встановили, що  40-річний раніше судимий, у тому числі за зґвалтування, житель одного із міст району вчиняв домашнє насильство. Тиранія, побої та жорстокість стосовно дітей стали для зловмисника нормою. Злочини замовчувались через  постійний страх його жертв.

Коли про садизм чоловіка стало відомо в поліції, кривдник зник. Втім, поліцейські оперативно розшукали його та взяли під варту. 

У  ході слідства правоохоронці з’ясували жахливі подробиці знущань над дітьми. Дочку зловмисник ґвалтував протягом 5 років. А сина замикав взимку в холодному підвалі та обпікав жаром із печі. Також змушував дітей вживати наркотики.

Під час судових засідань зловмисник зізнався у скоєному.

Суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав підсудного винним за 6-ма статтями Кримінального кодексу України: ч. ч. 3, 4 ст. 152 ( Зґвалтування),  ч. 2 ст. 156 ( Розбещення неповнолітніх), ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження), ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 1 ст. 309 (Зберігання наркотиків), ч. 1 ст. 315 (Схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та присудив йому максимальну міру покарання — 15 років ув’язнення.   

Сектор комунікації поліції Хмельницької області
  

Про Захід