Здоров'я Новини Західної України

Мерія Львова звільняє від сплати оренди заклади, які орендують приміщення комунальної власності

Мерія Львова звільняє від сплати оренди на час карантину ті заклади, які орендують приміщення комунальної власності, і були змушені припинити свою діяльність через введення карантину. Міський голова Андрій Садовий закликає державу також підтримати бізнес, але не за рахунок бюджетів міст.


Завантажити фото

«Якщо кафе чи ресторан орендують приміщення в міста, ми на час карантину вводимо нульову ставку. Я би дуже хотів, щоби держава також підтримала бізнес, але не тим, щоб податки забирати з міст, а щоби ввела якісь окремі фонди, тому що ми всі сплачуємо податки в державний бюджет.

Ми порахували, що закон, який прийняла Верховна Рада, він дасть мінус 13% до бюджету міста. І я, чесно кажучи, маю запитання: є, наприклад, магазин чи аптека, які будуть мати надприбутки. І їх також звільняють від податку на нерухомість? Тобто з одного боку ресторан, який не працює, — так, його треба підтримати. Але якщо бізнес працює, то нащо його звільняти від податку? Тому я думаю, що президент має цей закон переглянути, і мають бути відповідні доповнення.

Ну, і плюс, у цілому світі виділяються значні кошти на підтримку бізнесу, але це виділяється з державних фондів. Подивіться, як це робиться в Ізраїлі, Франції, США. Є багато прикладів”, — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 9 = 15