Мер Львова закликав уряд Литви підтримати Академію мистецтв

Опубліковано:

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із міністром культури Литви Сімонасом Кайрісом, який сьогодні у місті з візитом. Під час зустрічі обговорили підтримку Академії мистецтв у Львові, облаштування мистецьких просторів, а також наповнення львівського Фонду культури.

“Наша задача – подбати про митців. Зараз наша Львівська національна академія мистецтв стала прихистком для київської та харківської академій. Ми маємо ціль забезпечити всіх цих митців приміщеннями – просторами для творчості”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він закликав міністерство культури Литви стати протектором Академії мистецтв, аби допомогти забезпечити львів’ян та студентів зі всієї України, які знайшли прихисток від війни у Львові, необхідним для навчання та творчості. 

Також у рамках зустрічі обговорили участь Львова у конкурсі на культурну  столицю Європи. Та розглянули можливі шляхи наповнення львівського Фонду культури.

Нагадаємо, Фонд культури Львівської громади – це інституція з конкурсним підходом до фінансування культури в основі, з метою творення середовища, сприятливого для саморозвитку та реалізації творчих/культурних ініціатив, що підсилює і наснажує спільноту міста.

Львівська міська рада

Про Захід