Новини Західної України

Мер Львова розповів про нові обмеження під час карантину

Сьогодні, під час ранкового ефіру радіо «Львівська хвиля», міський голова Львова Андрій Садовий акцентував увагу на нещодавно прийнятих обмеженнях, які починають діяти у місті від сьогодні, у зв’язку з поширенням коронавірусу.

«Вчора я мав конференцію із власниками всіх торгових мереж. Друзі, коли людина заходить до вас, вона або повинна мати маску, або ви повинні забезпечити, аби вона могла у вас її купити. До речі, «Епіцентр» це організував, інші також повинні долучитись. Те ж саме стосується громадського транспорту. Не можна заходити у громадський транспорт без маски, бо там найбільший ризик заразитись. Треба уникати великої кількості людей в одному приміщенні, тому що на вулиці є провітрювання, а в закритому просторі маска оберігає. Те ж саме стосується магазинів та аптек. Зараз вже є динаміка, маски більше надходять у продаж та наші львівські підприємства також їх шиють. Якщо ви відчуваєте симптоми, то маску варто надягати й на вулиці.

В нас є наполеглива рекомендація, аби люди мали при собі документи, тому що до Львова приїхала велика кількість людей з-за кордону, вони підписали угоду та зобов’язані бути на самоізоляції, тому поліція перевіряє їх перебування вдома і може запитувати документи у перехожих на вулиці.

Є різні рекомендації. Так, ми не приймали рішення стосовно бігунів, але заборонили використання дитячих майданчиків, тому що діти там неконтрольовано збираються і це несе загрозу. Якщо говорити про спортивні майданчики, то там можна тренуватись за умови, якщо там перебуває не більше однієї особи і вона повинна продезінфікувати спортивні конструкції до свого тренування та після нього. Це — елементарні заходи, які запроваджують й в інших країнах”, — розповів мер.

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

59 + = 63