Медики з Ужгорода перейматимуть у колег у Львові досвід реформування медицини (Фото)

Опубліковано:

До Львова завітала делегація з Ужгорода. Гості приїхали, аби дізнатися про медичну стратегію, яку спільно напрацювали міські лікарні Львова, та перейняти досвід у інших сферах діяльності міста. Адже Львів зумів вибудувати сучасну медичну стратегію та якісно реформувати медичну галузь.

«Завдяки медичній реформі, яку у Львові вдалось реалізувати упродовж минулих років, функціонують три територіальні медичні об’єднання за профілем допомоги: невідкладної, планової допомоги та акушерства й гінекології. Саме це допомогло лікарням підсилити роботу один одного і ефективно розвиватись, лікарі мають змогу отримувати вищі заробітні плати, а мешканці – значно якіснішу сучасну медичну допомогу за найкращими світовими стандартами.

Це вже не вперше, коли до Львова приїздили за досвідом. Так, досвід львівської реформи переймали колеги з Херсона, Чернівців та інших міст.

«Продовжуємо нашу добру практику ділитися успішним досвідом міста Лева з іншими містами України. Ми з 2015 року в межах програми «Обмін досвідом» організували навчання для понад сотні делегацій з різних куточків України. Дякую ЗСУ за можливість сьогодні відновити нашу практику і ділитися  досвідом з колегами Ужгородської міської ради»,- додала Богдана Яремчук, в. о. начальника управління персоналом ЛМР.

Львівська міська рада

Про Захід