Закарпатські новини Здоров'я

Медична спільнота Ужгорода пропонує допомогу в організації заходів по боротьбі з поширенням коронавіруса

Віктор Петров, головний лікар Prevention медичний центр оприлюднив у соцмережах лист:

Ми представники медичної спільноти, представники медичного бізнесу та не байдужі громадяни хочемо допомогти місту та області а організації заходів по боротьбі з поширенням COVID 19, (Коронавірусної інфекції) .
1. Всі регіональні виїзні бригади повинні активувати свою роботу з понеділка 06.04.2020 р.
2. Всі стаціонарні відділення та відділення інтенсивної терапії, де вже перебувають хворі, повинні оформити підозру на COVID 19 тазабезпечити відбір зразків на обстеження, які мають бути доставлені по пріоритетності в «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» для проведення досліджень, (максимальна пропускна спроможність лабораторії 50 зразків на сьогоднішній день ) ЦЕ ОЗНАЧАЄ, що в цій лабораторії будуть обстежуватися виключно ВАЖКІ та Стаціонарні пацієнти. ЗВІСНО БЕЗКОШТОВНО.
3. ЗА згодою залучити до роботи по проведенню тестування на COVID 19 лабораторні мережі ПП АСТРА – ДІА ( Н. Лазар), ТОВ Гемо Медика Україна , ТОВ ONE LAB, Лабораторія центру боротьби з ВІЛ /СНІДом ЗА УМОВИ: Забезпечення безкоштовними наборами для ПЛР та діагностичними наборами виділення РНК вірусу, засобами захисту персоналу, витратними матеріалами (пластик) та компенсувати заробітну плату вірусологам, які ризикуючи своїм здоров’ям будуть працювати забезпечуючи БЕЗКОШТОВНЕ обстеження для громадян Ужгорода та Закарпаття!!!.
4. ВСІ обстеження проводити відповідно наказів МОЗ та КМУ, та за показами лікарів, і згідно груп пріоритетності : важкохворі, пацієнти реанімацій, контактні та медичні працівники з підозрою.
5. Забірні пункти, ідеально облаштувати на вулиці!!! Для цього підходять намети (силами ДСНС), на вулиці буде тепло, охорона буде забезпечена НацГвардією ( сподіваємося це реально). Персонал для наметів забезпечать міські заклади охорони здоров’я : Ужгородська міська поліклініка, Ужгородський міський центр первинної медико санітарної допомоги , та МЕДИЧНІ ЦЕНТРИ ( Превеншн, та інші).
6. Багато людей доброї волі, депутати, бізнесмени, коли будуть бачити що їх внески , кошти та допомога йде на реальну справу, допомагатимуть ще більше!!!!
Давайте підготуємося вже з понеділка, не чекаючи 10-14-20 квітня коли часу на організацію роботи вже не буде. Думаю керівництву області варто терміново змінити радників і прислухатися до здорового глузду….якщо не професіоналів, то хоча б СВОГО ВЛАСНОГО людського.

Давайте зробимо це, ВСЕ що написано РЕАЛЬНО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 3