«Мами видихають»: в Ужгороді пройде серія безкоштовних актвностей для мам з дітьми

Опубліковано:

Цих вихідних, 17 та 18 грудня, в Ужгороді (Cinema Space, Киівська набережна, 3, 2й поверх) відбудеться проєкт «Мами видихають» за ініціативи анімаційного фестивалю LINOLEUM та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини й Goethe-Institut.

Головна мета проєкту – дати можливість мамам «видихнути» та знайти час на себе, поки їхні діти будуть навчатися ств

Проєкт триватиме два дні і складатиметься з показів анімації, майстер-класів із створення пластилінової стоп-моушн анімаціі та арттерапії. 

У перший день на учасників чекає великий анімаційний показ, що складатиметься з короткометражних фільмів, відібраних спеціально для вікових груп 7-9 та 10-12 років. Глядачі побачать українські та іноземні фільми, які брали участь в анімаційному фестивалі LINOLEUM протягом останніх трьох років. 

Після показу діти візьмуть участь у майстер-класі, під час якого вони навчаться створювати пластилінову стоп-моушн анімацію за допомогою мобільного телефону. Спочатку кожна дитина створить свій персональний пластиліновий портрет супергероя та реалізує в ньому власні приховані амбіції та бажання. А за допомогою анімації куратори проєкту допоможуть його оживити. 

Другий день також розпочнеться з показу анімаційних фільмів. Після показу на дітей чекає  сеанс з арттерапії, під час якої кожен зможе спробувати себе в ролі режисера, оператора, дослідника та оповідача. Куратори допоможуть вивільнити дитячі уявлення про світ та втілити їх в життя в анімаційному форматі. Досвід створення таких мультфільмів розширює можливості дитини виражати найскладніші почуття та допомагає у відновленні після травми.

Кількість місць на майстер-клас та сеанс з арттерапії є обмеженою, для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію.

Всі подробиці, детальний розклад та форму для реєстрації чекайте на офіційних сторінках організатора події у соціальних мережах:

Всі активності безкоштовні за умови попередньої реєстрації.

Всі подробиці, детальний розклад та форму для реєстрації чекайте на офіційних сторінках організатора події у соціальних мережах:
FACEBOOK
INSTAGRAM

Про Захід