Майже 7600 програмних РРО зареєстрували суб’єкти господарювання Закарпаття минулоріч

Опубліковано:

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що з початку 2023 року представники бізнесу краю зареєстрували 7582 програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) та 1903 класичних реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Всього ж у податковій службі Закарпаття, станом на 1 січня 2024 року, зареєстровано 13961 програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) та 8167 класичних реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Зауважимо, що, обираючи реєстратори розрахункових операцій у минулому році, суб’єкти господарювання Закарпатської області віддали перевагу саме програмним РРО: кількість їх реєстрації на 5679 більша, ніж класичних реєстраторів розрахункових операцій.

Фахівці управління податкових сервісів ГУ ДПС Закарпаття  на постійній основі проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із платниками податків щодо порядку та особливостей реєстрації РРО/ПРРО. Звернутись до податківців з питань реєстрації РРО/ПРРО можна  за телефоном «гарячої лінії»: (0312)63-00-48.

Нагадуємо, що з актуальними матеріалами щодо  застосування РРО та ПРРО, можна ознайомитись у банері «Програмні РРО».

Крім того, відповіді на актуальні запитання, зокрема, інструкції щодо використання програмних та класичних РРО доступні за посиланням.

ДПС у Закарпатській області

Про Захід