Майже 223 тисячі зібрали на «Великому зборі для ЗСУ від закладів культури Мукачева»

Опубліковано:

Напочатку квітня з ініціативи Палац культури і мистецтв та підтримки Мукачівський відділ культури та молодіжної політики заклади культури і мистецтв Мукачівської міської територіальної громади обʼєдналися заради однієї важливої мети – зібрати 170 тисяч гривень на авто для ЗСУ.

Сьогодні ми неймовірно щасливі й раді! Завдяки всім вам – творчим і талановитим, дорослим і малим, учасникам всіх творчих подій, які відбувалися протягом цих двох місяців, нам вдалося зібрати значно більше!!!🙏

Наш спільний з вами результат – 222 949 гривень!

Щира вдячність всім!
Разом ми справді – сила!!!

55 032 гривні зібрано у Мукачівський Історичний Музей / Palanok castle під час Дня відкритих дверей з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв

37 150 гривень задонатили глядачі під час творчих концертів за участі учнів та викладачів Мукачівська школа мистецтв ім. С.Мартона Мукачівської міської ради.

29 120 гривень зібрали на концерті у Палаці культури і мистецтв з нагоди відзначення Міжнародного дня танцю, участь у якому взяли кращі хореографічні колективи міста https://www.facebook.com/share/r/vdonphDCePXbhHc1/?mibextid=WC7FNe

17 000 гривень – це донати гостей, які завітали до Палацу культури і мистецтв на неймовірно яскраве і творче дійство – святковий концерт «Таланти твої, Мукачево!», учасниками якого були наймолодші жителі нашої громади – малята закладів дошкільної освіти.

14 929 гривень – благодійний внесок гостей, які відвідали ювілейний концерт у Палаці культури і мистецтв, приурочений 25 річниці з дня заснування відомого закарпатського хорового колективу – Мукачівський єпархіальний хор на честь Ф.Небесного.

12 313 гривень зібрав Mukachevo Boys And Young Men Choir School /Хорова школа хлопчиків та юнаків під час концерту з нагоди Дня матері у Мукачівському замку.

11 800 гривень задонатили шанувальники гурту БезОбмежень, які прийшли на концерт улюблених виконавців у Палаці культури і мистецтв.

10 120 гривень – внески у благодійну скриньку під час стендапу Лєри Мандзюк у Палаці культури і мистецтв.

10 000 гривень – це донати шанувальників театрального мистецтва, глядачів вистав Мукачівський драматичний театр.

9 869 гривень зібрали під час творчих заходів у Будинку культури села Макарьово (8869 та 1000 грн.).

8 111 гривень зібрано під час сольного концерту українського виконавця Нікіти Кісельова.

5 090 гривень зібрали під час творчих подій у Будинок культури с.Нижній_Коропець (3090 та 2000 грн.).

2 415 гривень зібрано під час благодійного концерту та майстер-класу з рукоділля у клубі села Шенборн.

Ще раз щиро дякуємо вам за кожну гривню! За вашу неймовірну підтримку та готовність допомагати!

Маленький внесок від кожного з нас став великим кроком у досягненні нашої спільної мети!

Завдяки вашій щедрості та відданості, вдалося не тільки досягти поставленої мети, але й значно перевиконати її. Це дозволить придбати кращий автомобіль для наших захисників, зробити техогляд та при необхідності замінити фільтри та масла.

Ваша допомога є надзвичайно важливою у цей нелегкий час.Разом ми можемо все! Слава Україні!

Про Захід