Новини Західної України

Львівського прикордонника звинувачують у вимаганні (Фото)

Військовий брав гроші за влаштування на службу, інформує Західне регіональне управління Дежприкордонслужби України – Західний кордон.

Затримання учора провели співробітники Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» Держприкордонслужби України спільно з представниками ГВ БКОЗ УСБ України у Львівській області, слідчими ТУ ДБР у м. Львові, за процесуальним керівництвом військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону України.
Заходи здійснювалися в рамках реалізації матеріалів кримінального провадження, внесеного за повідомленням УВВБ «Захід» Держприкордонслужби до ЄРДР за ч. 3 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». Як результат, було затримано старшого офіцера одного з підрозділів Західного регіонального управління відомства.
Проведені оперативні заходи дозволили встановити, що затриманий отримав від цивільної особи 500 доларів США. За неправомірну вигоду офіцер, використовуючи своє службове становище, обіцяв влаштувати особу на військову службу в прикордонному відомстві.
Під час слідчих заходів міжвідомча група виявила 500 доларів США. Кошти, загорнуті у папір, були заховані в службовому приміщенні, до якого має доступ військовослужбовець, з якою затриманий перебуває у родинних стосунках. Крім того, в приміщенні виявили ще два схожих згортки, в яких було, 500 та 600 доларів США відповідно.
Слідчі дії тривають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

90 − 84 =