Львівські правоохоронці привітали польських колег з професійним святом

Опубліковано:

Вчора, 30 липня, делегація правоохоронців на чолі з заступником начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковником поліції Тарасом Бакаєм у місті Жешув привітали своїх колег – польських поліцейських з професійним святом. 

На святкування Дня поліції у адміністративний центр Підкарпатського воєводства, окрім делегації з України, були запрошені правоохоронці зі Словаччини та Угорщини. Урочистості розпочались літургією за здоров’я правоохоронців та шикуванням особового складу гарнізону поліції Підкарпатського воєводства на площі Фарни.

Поліцейських привітали Головний комендант поліції Республіки Польща Ярослав Шимчик, представники органів державної влади та місцевого самоврядування. Комендант поліції воєводства вручив окремим співробітникам відзнаки та нагороди.   

Шановні колеги! Від імені правоохоронців Львівщини вітаю вас із професійним святом – Днем поліції. Приємно відзначити, що добрі відносини та співпраця між поліцією Львівщини та Підкарпатського воєводства – двох сусідніх областей дружніх країн, з року в рік стають міцнішими. Бажаю усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди, та успіхів у вашій нелегкій роботі, – привітав польських колег Тарас Бакай. 

Відділ комунікації поліції Львівської області

Про Захід