Львівські полісмени розшукали двох жінок, які заблукали у лісі

Опубліковано:

До поліції надійшло повідомлення від двох 54-річних мешканок міста Львова про те, що вони заблукали у лісі. Жінки повідомили, що вони вже близько двох годин намагаються самотужки знайти вихід з лісу, але не знають, де саме перебувають.

Як встановили інспектори сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 1 Львівського районного управління поліції №2, жінки заблукали у лісі поблизу села Милятин. У телефонному режимі вони намагалися вивести їх до найближчого населеного пункту, проте львів’янки ніяк не могли зорієнтуватися на місцевості. Врешті, жінки зустріли у лісі грибника – у розмові з ним правоохоронці з’ясували місцеперебування заблукалих жінок. Разом з грибником львів’янки вийшли до села Довгомостиське, де їх вже очікував екіпаж групи реагування патрульної поліції – правоохоронці допомогли подругам дістатися додому.

«Дізнавшись наше місцеперебування, оперативно спрацювали поліцейські, які весь час були з нами на телефонному зв’язку. Вони приїхали за нами і допомогли дістатися дому. Висловлюємо величезну вдячність інспекторам сектору патрульної поліції відділення поліції № 1 Львівського районного управління поліції № 2 – капітану поліції Назару Підгаєцькому та старшому лейтенанту поліції Ігору Трубі – за фахову, добросовісну роботу, психологічну підтримку і чуйне людське ставлення», – подякували львів’янки правоохоронцям.

Також жінки вдячні грибнику, який допоміг їм дістатися населеного пункту.

Поліція Львівської області

Про Захід