Львівські патрульні врятували немовля (Відео)

Опубліковано:

Днями, близько 18-ї години, львівські патрульні отримали виклик про те, що в одній із квартир на вулиці Замарстинівській, жінка кричить про допомогу.

Охоронці порядку негайно прибули за вказаною адресою. Вже біля входу у під‘їзд, інспектори почули голос жінки, яка благала допомоги. Налякані сусіди показали помешкання, звідки лунав крик.

Двері в квартиру були відчинені, а на ліжку лежала 43-річна жінка. Вона поводила себе дивно, не реагувала на слова поліцейських та вигукувала незрозумілі фрази.

В одну мить, коли вона злегка підвелася, патрульні помітили під жінкою немовля, яке важко дихало та почало плакати. На місце події викликали дві швидкі: для матері та дитини.

Розуміючи, що своїми діями громадянка може травмувати малюка, поліцейські доклали чимало зусиль, аби дістати дівчинку з-під неї.

Патрульні загорнули дитину в ковдру. Патрульний Роман Біляк взяв дитину на руки і заспокоював її до приїзду медиків. Останні ушпиталили жінку та немовля. Поліцейські супроводили їх до медичних закладів.

На щастя, небайдужість сусідів та чіткі і професійні дії поліцейських, врятували життя маляті.

Відео — тут.

Патрульна поліція Львівської області

Про Захід