Львівська патрульна здобула срібло на чемпіонаті з джиу-джитсу (Відео)

Опубліковано:

Команда патрульної поліції Львівської області вперше взяла участь у чемпіонаті серед управлінь патрульної поліції України з бразильського джиу-джитсу, інформує патрульна поліція Львівської області.

III чемпіонат України з джиу-джитсу серед патрульних поліцейських — 2020, відбувся у Полтаві 25 січня. У ньому взяли участь 168 поліцейських.

Наші інспектори роти тактично-оперативного реагування: Роман Барбарич, Дмитро Гурський, Мирослав Чабан, Андрій Фурдюк та Оленка Головчак, а також інспектор 1 батальйону Ігор Леньо, посилено тренувалися.

Часу на підготовку було обмаль, однак, під керівництвом професійного тренера Антона Максимова, який займається популяризацією цього виду спорту у Львові, наша команда гідно себе показала.

Патрульна Олена Головчак, тендітна дівчина з сильним духом та спортивним вихованням, здобула у ваговій категорії серед жінок до 57 кг, срібну медаль.

Зазначимо, що Оленка є кандидатом в майстри спорту з дзюдо і майстром спорту з самбо. Вона бере участь практично у всіх спортивних змаганнях, представляючи наше управління.

“Через рік змагання відбуватимуться в Чернівцях. Ми не шкодуватимемо наш вільний час на підготовку і покажемо там кращі результати. Дякуємо тренеру за допомогу!”, – зазначила Олена.

Про Захід