Львівська митниця працює по-новому

Опубліковано:

Сьогодні, першого липня, з нуля годин, Львівська митниця розпочала  працювати як  єдина юридична особа, зоною діяльності якої визначено  виключно  територію Львівщини.

 Перехід у нову структуру пройшов, відповідно до запланованих заходів.  Усі підрозділи митниці працюють у штатному  режимі. Затримок митного оформлення не зафіксовано.

Функціонування митних органів у форматі єдиної юридичної особи є розповсюдженою європейською практикою та передбачає оптимізацію адміністративних, кадрових та багатьох  інших ресурсів .

Відтепер митниця  стане більш –орієнтованою на високі технології та зручний сервіс  для підприємців та громадян, а нові працівники, які пройшли тестування з питань кваліфікації та благонадійності, зможуть ефективно протидіяти контрабанді та іншим порушенням митного законодавства.  

Слід додати, що в  аеропорту «Львів» та на митному посту «Рава-Руська» запроваджено експеримент «Нове обличчя митниці». Саме там до роботи залучені фахівці, які отримали найвищі бали за результатами тестувань та продемонстрували нульову толерантність до корупції.

Пресслужба Львівської митниці

Про Захід