Львівська філармонія запрошує на фестиваль Bach Contemporary

Опубліковано:

10 днів, з 12 по 22 січня, Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика вп’яте проводитиме різдвяний фестиваль Bach Contemporary, події якого зруйнують стереотипи про музику німецького генія. Концерти покажуть, наскільки вона, навіть через 300 років, є актуальною та цікавою.


Завантажити фото
Завантажити фото

У подіях фестивалю візьмуть участь справжні майстри своєї справи – українські музиканти-віртуози. Концерти Bach Contemporary супроводжуватимуть візуалізації від художниці-імпровізаторки Ольги Куц, яка із допомогою різних технік (графіка, живопис) зображатиме образи та настрої композицій, що звучатимуть.

Програма фестивалю:

·       Bach Contemporary. Концерт-відкриття

12.01.2023 / 18:00

На відкритті фестивалю прозвучать чотири  концерти  в перекладі для фортепіано та органа, а також  кантати Йоганна Себастьяна Баха, написані композитором до різдвяних свят. Солісти доведуть, що музика видатного митця бароко навіть крізь століття залишається незрівнянною й особливою.

Квитки – за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-contemporary-opening-2023/

·       Bach Contemporary. Іспанська класична гітара

16.01.2023 / 18:00

Друга подія фестивалю Bach Contemporary здивує ще більше, оскільки музична подорож сягатиме теплої та сонячної Іспанії! У виконанні гітариста Андрія Остапенка прозвучать різноманітні твори для класичної іспанської гітари: від старовинних бальних танців до запальних танго та  скерцо.

Квитки – за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-contemporary-spanish-classical-guitar/

·       Bach Contemporary. Драма і танець

17.01.2023 / 19:00

Бах і трошки більше. В третій події фестивалю, до Баха доєднаються: Шопен, Дворжак, Брамс, Брамс, Барвінський, Равель, Скорик, Штамм та Монті.

Квитки – за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-contemporary-drama-and-dance/

·   4 Пори Року & Christmas Joy

20.01.2023 / 18:00

А як же без наших улюблених «Чотирьох пір року» Антоніо Вівальді? Звучатиме ця оркестрова композиція у транскрипції для скрипки та органа, яку здійснив корифей львівського органного мистецтва і майстер-будівничий Віталій Півнов. Скрипка, орган, чудові візуальні картини, що творитимуться в режимі реального часу та поетичні сонети  – чи можна знайти кращий рецепт для незабутнього зимового вечора? Візуалізує музичні картини художниця Ольга Куц.

Квитки – за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-contemporary-four-seasons-christmas-joy/

·   Bach & Rock Organum

22.01.2023 / 18:00

Орган, фортепіано, вокал, ударні та камерний оркестр об’єднаються під орудою Сергія Лихоманенка – українського музиканта, диригента і продюсера. Епохальні хіти, які на стадіонах щоразу здіймають в повітря мільйони рук в єдиному пориві. Впевнені, що ця подія залишить незабутні й яскраві спогади про перші дні 2023 року.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/culture/294826-lvivska-filarmoniia-zaproshuie-na-festyval-bach-contemporary-2

Про Захід