Львівська фехтувальниця отримала подяку і 112 тисяч

Опубліковано:

Міський голова Львова Андрій Садовий від імені громади міста нагородив подякою та премією у розмірі 112 тисяч гривень львівську шпажистку Анну Максименко.

16-річна львівська спортсменка Анна Максименко за останні кілька місяці здобула одразу два важливі титули – чемпіонка Європи серед кадетів і юніорів та чемпіонка чемпіонату світу з фехтування серед кадетів і юніорів.

«За вашу наполегливу і невтомну щоденну працю, за промоцію спортивного іміджу держави хочемо сьогодні вам вручити подяку від імені громади міста Львова. Ми пишаємось вами і бажаємо ще більше підкорених висот», – сказав Андрій Садовий.

В свою чергу Антон Нікулін, начальник управління спорту і молодіжної політики Львова, наголосив, що Анна – це нова спортивна зірка нашого міста, яка при такому стрімкому злеті має всі шанси за кілька років привезти до Львова олімпійську медаль. Серед львів’яни давно не було чемпіонів світу у фехтуванні.

«Маю план і йду до нього. Дякую за підтримку і віру в мене», – додає спортсменка.

Преміювання Анни Максименко є частиною Програми надання премій чемпіонам і призерам міжнародних та національних змагань і їх тренерам.

Фото Романа Балука

Львівська міська рада

Про Захід