Львівщина: на кордоні з Польщею почалися міжнародні навчання (Фото)

Опубліковано:

У пункті пропуску «Краківець» відпрацьовано взаємодію українських та польських служб щодо надання допомоги громадянам, які очікують на перетин кордону.

На місці було організовано роботу міжвідомчого координаційного штабу. Учасники навчань відпрацьовували взаємодію, правоохоронців, рятувальників, органів місцевої влади щоб за будь-яких обставин забезпечити громадянам можливість безпечно пройти прикордонний контроль, укритися від негоди, зігрітися.

У навчаннях взяли участь прикордонники Львівського загону, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Нацполіції, Львівської обласної військової адміністрації, Державної пожежної служби Республіки Польща та міжнародних гуманітарних і громадських організацій.

У рамках навчань українські прикордонники продемонстрували роботу рухомого програмно-технічного комплексу автоматизації прикордонного контролю “Гарт 1/П”, який використовуватимуть у разі збільшення пасажиро потоку. Даний комплекс забезпечує розгортання у найкоротші терміни двох робочих місць для роботи інспекторів прикордонного контролю з перевірки документів.

До учасників навчань в режимі відеозв’язку долучилися представники Прикордонної варти Республіки Польща, які повідомили, що в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну відпрацювали ефективний механізм спрощеногог пропуску на в’їзд значної кількості громадян і за потреби готові надалі його реалізовувати.

Разом до Перемоги!

Про Захід