У Львові театр «Воскресіння» повертається до мистецької діяльності: репертуар на квітень

Опубліковано:

З початку війни львівський театр «Воскресіння» виконував свою гуманітарну місію, однак вже з квітня він повертається до своєї мистецької діяльності. Львів зараз став прихистком для багатьох людей, тому театрали радо запрошують усіх на свої вистави.

П’єса Ніла ЛаБута «Образ речей»

Адам – молодий студент Мідвестернського університету. Щоб якось покращити своє матеріальне становище, він влаштовується охоронцем в місцевий музей мистецтв. Тут він знайомиться зі  студенткою Евелін, яка просто схиблена на мистецтві, свободі і сексі. Молоді люди проводять багато часу разом, і дівчина кардинально змінює життя Адама. Хлопець переконаний, що дівчина позбавляє його багатьох комплексів, чим робить його абсолютно іншою людиною, здатним отримувати задоволення від свого життя. Однак його найкращі друзі вороже налаштовані проти неї і вважають, що дівчина псує йому життя.

В п’єсі автор зачіпає багато спірних тем і питань відносно життя, мистецтва, речей, людей, образів, предметів.

У «Воскресінні» виставу покажуть 3 квітня о 18.00.

Комедія «Балаган чесності» за п’єсою Луїджі Піранделло «Насолода від чесності» (прем’єра) 

У центрі сюжету комедії – афера з фіктивним одруженням. За сюжетом Маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім’я. Вони знаходять на роль фіктивного чоловіка Бальдовіно, але той вирішує поводитися чесно…

Вистава відбудеться 10 квітня о 18.00.

Хоральна притча Кароля Войтили «Йов»

Надзвичайно актуальна вистава в умовах сьогодення. Питання віри – вічне питання, яке тривожить людство, бо ми не можемо зрозуміти, за словами Яна Твардовського, що «падають з неба маленькі й великі нещастя, потрібні для щастя», що Бог ніколи нас не покине, бо «коли Бог закриває двері, то відчиняє вікно». Постмодерністська естетика вистави і хорали написані Мироном Дацком творять неповторну атмосферу, яка чекає у театрі «Воскресіння».

Виставу можна буде побачити 17 квітня о 18.00.

«Танець життя» за п’єсами Олександра Олеся

Вистава включає чотири одноактні п’єси: «Танець життя», «По Мюллеру», «Юність» та «Патріот». Тут і кохання молодих людей, і псевдопатріотизм, і кар’єризм, і сімейні трагедії.

 В гонитві за щастям люди не бачать один одного. Особливо в одноактній п’єсі «Танець життя» на основі однієї сім’ї Олександр Олесь вибудовує закони побудови держави. Цей матеріал надзвичайно актуальний для молоді, особливо для студентства, тому що вистава різножанрова, де переплітаються комедія, драма, трагедія, водевіль.

У львівському театрі виставу можна буде побачити 30 квітня о 18.00.

Львівська міська рада

Про Захід