Львів‘янин у балаклаві з пістолетом вимагав гроші від школярів

Опубліковано:

Патрульні 2 батальйону отримали виклик на вулицю Степана Бандери. Зі слів заявника, біля школи відбувався конфлікт між молодими людьми. Небайдужий сказав, що одна людина одягнена в балаклаву і голосно спілкується з двома громадянами.

Екіпаж негайно приїхав на місце події і спілкуючись у телефонному режимі із заявником встановив місце події згаданих осіб. Вони негайно підійшли до молодих людей.

Під час з’ясування обставин поліцейські дізналися від учасників конфлікту, що 18-річний хлопець одягнув балаклаву та підготував предмет схожий на пістолет аби залякати потерпілих.

Він дочекався двох учнів віком 16 та 17 років після закінчення уроків. Коли вони вийшли, зі слів очевидця і школярів, приставляв пістолет до їхніх грудей і наніс тілесні ушкодження одному із хлопців в обличчя. З пояснень підлітків, він вимагав в них щотижневу винагороду у 500 гривень та певну інформацію.

Під час проведення поверхневої перевірки правопорушника, поліцейські виявили предмет, ззовні схожий на зброю. Хлопець надав пояснення, що він придбав його в магазині для власної безпеки.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу та повідомили батьків неповнолітніх.

Львів’янина затримали за ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Йому загрожує відповідальність за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) ККУ. За такі дії передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Патрульна поліція Львівської області

Про Захід