Новини Західної України

Луцький прикордонний загін має нового керівника

Відповідно до наказу Голови Державної прикордонної служби України начальником Луцького прикордонного загону призначено полковника Олега Вовка, який раніше виконував обов’язки заступника начальника штабу – начальника відділу організації прикордонної служби штабу Південного регіонального управління.

Олег Вовк є учасником проєкту «Нове обличчя керівного складу» – масштабного прозорого відбору кандидатів на посади керівників органів охорони кордону, впровадженого у Держприкордонслужбі України за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції.

Народився Олег Омелянович Вовк 02 квітня 1978 року на Тернопільщині. На військовій службі з 1995 року. У 1999 році закінчив Академію Прикордонних військ України, у 2006 році факультет підготовки керівних кадрів Національної академії Державної прикордонної служби України. Протягом служби очолював керівні посади в Чернівецькому, Мукачівському, Чопському, Мостиському, Білгород-Дністровському прикордонних загонах, Кінологічному навчальному центрі Західного та Південного регіональних управлінь.

На посаду начальника Луцького прикордонного загону прибув з Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Нагороджений трьома відомчими медалями. «За мужність в охороні державного кордону», «За бездоганну службу», «20 років сумлінної служби».

Одружений, виховує трьох дітей.

Луцький прикордонний загін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 4