Луцьк прощався із Героями Олексієм Мельничуком та Віталієм Котельніковим (Фото)

Опубліковано:

У Луцьку небо плакало за загиблими Героями Олексієм Мельничуком та Віталієм Котельніковим. У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбувся чин похорону бійців, які загинули 10 вересня під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Мале Веселе Харківської області.

Провести Героїв в останню дорогу прийшли Луцький міський голова Ігор Поліщук, його заступник Ірина Чебелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, побратими військовослужбовців, а також сотні лучан.

Поховали загиблих військовослужбовців на Алеї почесних поховань міського кладовища у с. Гаразджа.

Мельничук Олексій Анатолійович, народився 24.06.1980 року. 27.02.2022 був призваний на військову службу за мобiлiзацiєю, проходив службу у складі військової частини на посаді стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Котельніков Віталій Олександрович, народився 10.09.1969 року. 27.02.2022 був призваний на військову службу за мобілізацією, проходив службу у складі військової частини на посаді стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Луцька міська рада

Про Захід