Люди частково перекрили трасу «Мукачево -Івано-Франківськ-Львів»

Опубліковано:

Поліцейські забезпечують порядок на трасі Н-09 у Богородчанському районі, де люди продовжують частково перекривати рух транспорту
28 серпня мешканці декількох сіл Богородчанського району продовжують частково перекривати дорогу національного значення Н-09 «Мукачево-Івано-Франківськ-Львів» в урочищі Мочари. Правоохоронці забезпечують публічний порядок, регулюють дорожню обстановку і пропонують об’їзд.

Близько 08:20 шістдесят мешканців з сіл Росільна, Дзвиняч, Міжгір’я та Космач, які перекривали рух транспорту в селі Глибівка, з 27 серпня перемістились на пішохідний перехід дороги національного значення Н-09 «Мукачево -Івано-Франківськ-Львів» в урочищі Мочари. Люди розпочали часткове блокування руху транспорту – 15 хв перекриття, а 15 хв пропускають транспорт.
Для охорони публічного порядку залучено сімнадцять працівників поліції, з них чотири інспектори поліції діалогу.

Також з метою інформування та для об’їзду виставлено чотири пости на трасі Н-09 «Мукачево -Івано-Франківськ-Львів» (один із сторони Івано-Франківська, а інший – Надвірної; також зі сторони Богородчан та обласного центру).
Наголошуємо усім учасникам дорожнього руху дотримуватися ПДР та зважати на тимчасові незручності й скористатися запропонованим об’їздом.

Поліція Івано-Франківської області

Про Захід