Людей, евакуйованих з Китаю, везуть у Харків (Фото)

Опубліковано:

На борту літака, що наразі приземлився в Міжнародний аеропорт “Бориспіль” на дозаправку та надалі прямуватиме в аеропорт міста Харків, перебувають 45 громадян України і 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі. 

На борт літака буде доправлено додаткове харчування і засоби індивідуального захисту. 

Неодноразові суворі санітарно-епідеміологічні перевірки стану здоров’я громадян, проведені китайською владою під час посадки на борт у КНР, під час проміжної посадки в м. Алмати у Казахстані, а також контроль їхнього стану на борту літака під час польоту фаховими лікарями МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані не мають жодних симптомів хвороби і є здоровими.

МВС України констатує, що загрози здоров’ю громадян відсутні, спільно з МОЗ проводяться активні профілактичні заходи.

Евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки.

«Закликаємо громадян України не піддаватися на провокації, не порушувати Закон, дотримуватися публічного порядку і безпеки, не скоювати протиправних дій та з розумінням поставитися до необхідності вжиття таких тимчасових обмежувальних заходів щодо наших громадян та іноземців, які потребують допомоги держави Україна у складній ситуації», – йдеться у повідомленні МВС України.

МВС УКраїни

Про Захід