Ужгородська лінгвістична гімназія проводить благодійний аукціон

Опубліковано:

Кілька років поспіль грудень у Лінгвістичній гімназії ім. Т.Г. Шевченка асоціювався з акцією милосердя «Добра багато не буває». Цьогоріч продовжують творити добро і втілять нову ідею.

День волонтера (5 грудня) та День Збройних сил України (6 грудня) пов’язані між собою, а тому не виникає жодних сумнівів, як їх відзначити. Звичайно ж, що об’єднати. Отож учні та вчителі Лінгвістичної гімназії пропонують узяти участь в аукціоні, де будуть представлені власноруч виготовлені роботи та майстер-класи. Виручені кошти будуть перераховані Руху підтримки закарпатських військових.

Фото робіт будуть розміщені на сторінці Лінгвістичної гімназії у Фейсбуці в альбомі «Аукціон−2020». У коментарях до експонату, який вас зацікавив, пишете суму більшу за попередню на 20 грн. Якщо ви зробили ставку, то будьте готові її оплатити. Аукціон триватиме з 3 грудня по 21:00 6 грудня. Після цього часу ставки не будуть прийматися. У понеділок, 7 грудня, повідомлять переможцям реквізити для оплати своїх лотів та надамо деталі щодо отримання свого експонату.

Про Захід