Лікар із Австралії привіз до Львова нову для України технологію протезування (Відео)

Опубліковано:

Нова для України технологія протезування. Вже наступного дня після операції пацієнт може ходити. Вона називається остеоінтеграційне протезування – це коли в кістку вживлюють штучну кінцівку. Її до Центру НЕЗЛАМНІ Першого медоб’єднання Львова з Австралії привіз знаний у всьому світі лікар Муньєд Аль Мудеріс. Він поставив півтори тисячі таких протезів у світі і вже у квітні перший такий протез встановить українцеві.

У Центрі НЕЗЛАМНІ Муньєд Аль Мудеріс провів три дні. Ортопед-травматолог ознайомив українських фахівців з “секретами” остеоінтеграційного протезування. Оглянув зо сотню пацієнтів та спільно з травматологами виконав кілька операцій.

Муньєд Аль Мудеріс – зірка світової медицини. Він – людина року в Австралії. Сам чоловік родом з Іраку. Виріс у воюючій країні і бачив багато людей, яких травмувала війна. Ще з дитинства мріяв допомагати людям знову бути мобільними. До Австралії свого часу дістався човном – як біженець. Рік провів у слідчому ізоляторі, а після цього почав працювати над новітньою технологією протезування.

Муньєд Аль Мудеріс – амбасадор проєкту “Незламні”. Технологія остеоінтеграційного протезування – давня мрія українських лікарів. Вона дозволяє встановлювати протези людям з «високою» ампутацією ніг. На жаль, на такі протези зараз великий запит.

Перше медичне об’єднання Львова

Про Захід