Лежанка для кота обійшлася хмельничанці у 57 000 гривень

Опубліковано:

Зловмисники під виглядом покупців або продавців надсилають посилання нібито для оформлення замовлення. Та як тільки довірливі громадяни вводять реквізити банківських карток, з їхніх рахунків зникають усі кошти.

Саме так 38-річна хмельничанка втратила понад 57 000 гривень. Жінка в мережі намагалася продати лежанку для кота. На оголошення відгукнулись. «Покупець» в один із месенджерів надіслав потерпілій посилання нібито для оформлення покупки. Хмельничанка на невідомому сайті зазначила дані банківської картки для зарахування коштів. Та натомість з її рахунку зникли усі заощадження.

За цим фактом працівники поліції проводять перевірку. Закликають бути обережними під час купівлі-продажу в мережі. Обговорюйте умови угоди лише на офіційній інтернет-платформі сайту, не переходьте в інші месенджери, а тим паче, не переходьте за посиланнями від незнайомців та не вводьте особистих даних на сторонніх сайтах. І ще – створіть собі спеціальну банківську онлайн-картку для купівлі-продажу товарів в інтернеті і закидайте туди тільки суму, необхідну для покупки.

Поліція Хмельницької області

Про Захід