Китайський червоний чай Шу Пуер: смак та користь

Опубліковано:

Шу Пуер – швидкісна класика

Пуер – унікальний чай сильної ферментації, що, зазвичай, стає тільки кращим під час тривалого дозрівання. Без Пуера не обходиться жоден хіт-парад китайських чаїв. І сьогодні поговоримо про його «швидкісну» технологічну версію, яка закохала в себе весь світ – Шу Пуер.

Шу Пуер: секрет створення

Чай Шу Пуер після класичного сушіння не пресується для подальшого зістарювання десятиліттями, як Шен Пуер. Він створюється надзвичайно швидко за допомогою технологічного підходу до класики, зазнаючи штучного старіння при особливому режимі температури та рівні вологості. Вони підтримуються постійно протягом кількох тижнів зберігання, і завдяки цьому Пуер Шу проходить всі ті ж етапи ферментації, що й неквапливий Шен Пуер чай. Технологія дозволяє зберегти максимум смаку та користі вашого улюбленого напою.

Після цього йому надають класичної форми, пресуючи у млинець, цеглину, точу або щось більш сучасне: серденько чи навіть зірку.

Смак та аромат Шу Пуера

Високий рівень ферментації забезпечує насиченість смаку та яскравість аромату. Цей чай Пуер містить у смаку нотки сухофруктів і прянощів, горіхів, цитрусів і прілих трав. І при цьому – має деревний аромат і захоплююче-шоколадно-чорний настій. Це треба відчути!

Користь Шу Пуера

Шу Пуер купити варто не лише через його унікальні смакові властивості, а й для здоров’я: саме тому його можна впевнено дарувати на новосілля чи день народження із побажаннями довголіття та невичерпної енергійності.

Що ви отримуєте з мініатюрної піали цього визначного китайського зілля?

  • теїн, а отже – бадьорість, концентрацію та мозкову активність;
  •  поліфеноли, а отже – активізацію обміну речовин, покращення роботи травної системи, прискорення процесу схуднення і чудове насичення (цей чай легко замінює сніданок);
  •  найважливіші мінерали, а отже – міцні кістки і зуби;
  • амінокислоти, а отже – відновлення м’язів після тренування, позбавлення від спазмів та «будівництво» нових клітин.

Чайний кофеїн діє на організм повільніше, і вивільняється потроху протягом дня. А отже, ви зможете прокинутись, зберегти концентрацію і позбавитись від стрибків тиску, які іноді супроводжують пиття кави. Щоправда, цей чай все одно краще не вживати на ніч.

То як вам ідея спробувати справжній китайський Шу Пуер? Головне – замовити його в спеціалізованому чайному магазині: такому, як NewTea.

Про Захід