«Київ продовжить збільшувати допомогу військовим», – Віталій Кличко

Опубліковано:

Київ продовжить збільшувати допомогу захисникам. За минулий рік на підтримку армії місто виділило 7 мільярдів гривень – 10% свого бюджету, хоча на початку року закладалося лише 100 мільйонів. На початку поточного року на допомогу захисникам в бюджеті було передбачено 1,2 млрд грн, і ця сума також буде збільшуватись. Про це повідомив в телеефірі мер Києва Віталій Кличко.

«За кошти громади міста захисники придбали автівки, майже 3 тисячі дронів, необхідне спорядження. В якості ж благодійної допомоги ми передали понад 400 дронів. У січні цього року Київрада вже виділила 500 млн грн на придбання дронів різних типів. Передбачили 1,2 млрд грн на допомогу захисникам. І цю суму місто буде збільшувати. Минулого року ми починали зі ста мільйонів на підтримку армії. А закінчили рік з понад 7 мільярдами», – повідомив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що військові дуже цінують допомогу самоврядування.

«Ми на постійному зв’язку з нашими військовими. Я відвідував їх і на фронті. І вони нам самі кажуть, що їм необхідно. Скажу відверто, військові говорять, що місцеве самоврядування дуже рятує ситуацію на фронті своєю допомогою. Наприклад, Київ не відмовив жодному військовому формуванню, не залишив без уваги жодне звернення військових. Чим ми можемо – тим допомагаємо», – наголосив Кличко.

Крім того, за словами Кличка, на допомогу ветеранам та їхнім родинам, сім’ям загиблих воїнів в бюджеті Києва закладено 742 мільйони, на житло – 150 млн грн. Кияни, які мобілізуються до лав ЗСУ, отримують від міста додаткову одноразову виплату 30 тис грн.

Віталій Кличко зауважив, що минулого року центральна влада позбавила місцеву владу частини фінансування, забравши «військове» ПДФО.

💬 «Це для Києва приблизно 8 мільярдів гривень на рік. Тим не менш, ми шукаємо ресурси для допомоги фронту. І при цьому ми повинні розуміти, що багатомільйонне місто повинне працювати, підтримувати інфраструктуру, забезпечувати життєдіяльність столиці. А люди мають отримувати всі необхідні сервіси та послуги», – наголосив мер столиці.

Раніше повідомлялося, що Віталій Кличко на звернення бійців 23-го батальйону спецпризначенняя відправив їм партію FPV-дронів.

Також повідомлялося, що брати Клички передали дрони захисникам Авдіївки. 100 FPV-дронів від братів Кличків отримали бійці 47 ОМБр «Маґура» та ще 100 FPV-дронів – 53 ОМБр ім. князя Володимира Мономаха.

Про Захід