Круглий стіл в Закарпатській обласній прокуратурі: про що йшлося

Опубліковано:

У Закарпатській обласній прокуратурі відбувся круглий стіл на тему «Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження» за участі прокурорів галузевого відділу обласної прокуратури та окружних прокуратур. До заходу долучилися і представники сектору міжнародного поліцейського співробітництва ГУ Нацполіції в Закарпатській області Ігор Шимоняк та Сергій Харламов.

Відкрив захід заступник керівника обласної прокуратури Володимир Жилкін, який наголосив, що Україна як демократична і правова держава постійно розширює систему міжнародного співробітництва у сфері протидії злочинності. Завдяки цьому співпраця національних та іноземних правоохоронних органів постійно поглиблюється. «Належна діяльність органів прокуратури у цій галузі є важливим кроком для становлення нашої держави на гідному рівні у міжнародно-правовій сфері, формує авторитет української правоохоронної системи та країни на міжнародній арені в цілому», – зазначив заступник.

З питаннями міжнародного розшуку з використанням каналів Інтерполу та правового регулювання цих процесів присутніх ознайомив Ігор Шимоняк.

Актуальною для регіону є і практика екстрадиції. Саме виконання вимог міжнародних договорів та національного законодавства про видачу осіб, а також питань діяльності органів прокуратури в галузі міжнародного співробітництва і стосувалася тема доповіді начальниці відділу міжнародно-правового співробітництва Олесі Палінчак.

Докладніше про питання міжнародної правової допомоги при проведенні процесуальних дій під час кримінального провадження розповіла прокурор галузевого відділу Ірина Клименко.

Опісля учасники подискутували щодо ключових питань роботи у цій галузі, поділилися напрацюваннями, способами вирішення проблемних питань.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід