Координаторка системи ООН провела ознайомчу зустріч з представниками Об’єднаних сил

Опубліковано:

Район проведення операції Об’єднаних сил відвідала Координаторка системи ООН, Координаторка з гуманітарних питань і Постійний представник Програми Розвитку ООН в Україні пані Оснат Лубрані. У місті Краматорськ, в представництві Управління Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних прав, посадовець провела ознайомчу зустріч з представниками Об’єднаних сил на чолі з Командувачем операції ОС генерал-лейтенантом Володимиром Кравченком.

Під час брифінгу сторони обговорили актуальні питання захисту цивільного населення в районах, де ведуться бойові дії та консолідації зусиль щодо подальшого надійного захисту мешканців, які проживають впритул до лінії зіткнення.

Також пані Оснат Лубрані висловила впевненість в тому, що плідна співпраця продовжуватиметься, зокрема, в межах усталеного механізму цивільно-військової координації.

Натомість, Командувач операції ОС генерал-лейтенант Володимир Кравченко наголосив на тому, що в гуманітарній сфері відбулися зрушення на краще.

– На Станиці Луганській тривають активні підготовчі роботи до початку робіт з відновлення мосту: підготовлено майданчик під будівельну техніку та для розміщення будівельних матеріалів. Вже розширено та відновлено дорожнє покриття під’їзної дороги. Незабаром заплановано запустити додатковий автобус, щоб перетин лінії зіткнення для наших громадян був ще простішим та комфортнішим.

У межах інформування генерал-лейтенант Володимир Кравченко розповів також і про перспективи створення безпечних районів навколо населених пунктів Золоте та Петровське.

– Такі райони планувалося створити ще у 2016 році, але до сьогоднішнього дня вони залишаються мілітаризованими. Маю переконання в тому, що це буде наступним кроком після Станиці Луганської.

На сьогодні проводяться підготовчі заходи з відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено Начальником Генерального штабу Збройних Сил України, Міністром оборони України та Главою Держави. Ми до цього готові заради покращення життя наших громадян та, зрештою, все буде залежати від дзеркальних дій з протилежного боку, – наголосив Командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Про Захід