Консультативно-координаційні центри, створені на Львівщині, масштабують на всю Україну (Фото)

Опубліковано:

Від початку повномасштабної війни на Головному залізничному вокзалі Львова функціонує медико-психологічна допомога. Її розгорнула Львівська ОВА спільно з партнерами. На вокзалі усі ВПО, які прибувають мають змогу поїсти, отримати необхідну інформацію, першу медичну та психологічну допомогу. Додатково їх скеровують у місця, де вони можуть отримати одяг, продукти, житло, знайти роботу.

Також, упродовж 7 місяців у кожному районі області працюють Консультативно-координаційні центри, де усі потребуючі можуть безкоштовно отримати юридичну, психологічну допомогу, допомогу в оформленні виплат, допомогу з пошуком роботи тощо. Для допомоги цим людям Львівська ОВА та РВА залучили українські та міжнародні організації-партнери.

Зокрема, з представниками цих організацій зустрілась Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Також, під час зустрічі вона відзначила результати роботи ККЦ на Львівщині і наголосила, що їх діяльність масштабують на рівні держави. А координатор ККЦ на Львівщині Галина Бордун окреслила напрями, на яких надалі буде зосередджено роботу центрів.

Львівська ОВА

Про Захід