Закарпатські новини Події

Конфлікт на КПП “Тиса”: до Ужгорода вилетів Голова ДПСУ

Станом на 13:00, 31 травня 2020 року, пункт пропуску «Чоп-Захонь» заблокований, інформує Закарпатська митниця Держмислужби України. Розбиратися у справі вилетів голова ДПСУ генерал-майор Сергій Дейнеко
Працівники Закарпатської митниці Держмитслужби працюють із дотриманням вимог чинного законодавства і не здійснюють жодних додаткових перевірок чи операцій, окрім визначених законом.
Водночас, у Закарпатській митниці Держмитслужби наголошують, що дотримання вимог митного законодавства є обов’язковим для усіх громадян.
Відтак у відомстві наголошують, що громадяни повинні дотримуватись правил переміщення товарів через митний кордон України. Зокрема, з правилами ввезення продуктів харчування, лікарських засобів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, домашніх тварин, зброї та боєприпасів можна ознайомитись ТУТ
Закарпатська митниця закликає водіїв та пасажирів не використовувати радикальні дії, зокрема блокування роботи пункту пропуску, для демонстрації своєї громадянської позиції. У відомстві звертаються до громадян і закликом забезпечити можливість для виконання співробітниками митниці своїх службових обов’язків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 39 = 47