Здоров'я

Коли і як здавати аналіз на СНІД

Одразу після того, як відбувся контакт із імовірно інфікованою людиною, або за інших обставин, у яких могло статися зараження. ВІЛ-інфекція розвивається поступово, ось її стадії:

  • інкубаційний період, або період “серонегативного вікна”. Триває від 2 тижнів до 6 місяців від моменту інфікування. Антитіла до вірусу в організмі ще не виробляються, результат тесту буде негативним, однак людина є носієм вірусу.
  • “Гострий”період ВІЛ-інфекції – 2-4 тиждень від моменту інфікування. Реплікація вірусу в цей час може викликати симптоми, схожі на прояви грипу.
  • Зниження імунітету і накопичення вірусу в крові відбувається на латентній стадії.
  • синдром імунодефіциту людини – це кінцева стадія розвитку ВІЛ, що супроводжується супутніми захворюваннями.

Для ранньої діагностики ВІЛ/СНІД використовується комбінована тест-система, здатна виявляти інфекцію вже за 2 тижні після інфікування. Це вкрай важливо для вчасного початку антиретровірусної терапії.

Як робиться тест?

Лабораторія “Астра-Діа” пропонує забір крові, аналіз якої на антитіла до ВІЛ проводить обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом. Кров для досліджень здається тільки натще (забір крові проводиться щодня з 8-00 до 14-00 в маніпуляційному кабінеті, на всіх відокремлених пунктах “Астра-Діа”). Напередодні здачі венозної крові для досліджень необхідно виключити з раціону жирну їжу.

Забір крові – платний, аналіз на антитіла до ВІЛ – безкоштовний.

З клієнтами проводиться індивідуальне передтестове та післятестове консультування.

Конфіденційність – гарантована.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75; 067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 3 =