Відео Регіональні Новини

Книгу професора УжНУ Сергія Устича «Неадитивне суспільство-guo vadis?» презентували в Ужгороді (Відео)

В Ужгороді презентували книгу науковця і педагога, дипломата та професора Ужгородського національного університету Сергія Устича. Книгу «Неадитивне суспільство» – автор готував тривалий час, однак через недугу так і не зміг сам презентувати свою працю.

У лютому цього року знаного громадського діяча не стало. Продовжили його роботу однодумці і колеги. Зокрема, колега по Інституту транскордонного співробітництва Олександр Білак, якому Устич і передав рукопис монографії. 

Олександр  БІЛАК,
політик
:

Науковці і ті, хто займається суспільними науками, зможуть оцінити цю роботу. Вона створює теоретичні передумови для того, щоб за допомогою системного аналізу і стратегічного планування вибудувати ефективне управління. Зрештою це те, що ми намагаємося зробити: об‘єднати досвід, можливості, системний аналіз, підходи і за допомогою стратегічного планування зробити ефективним управління на різних рівнях. 

Презентували видання в стінах рідного університету, де до останніх днів працював Сергій Іванович. За словами ректора УжНУ Володимира Смоланки, видання цінне не тільки для вишу і студентів соціологів, воно стане цікавим для значно ширшого кола читачів. Більше того, в УжНУ тішаться, що Устич був частиною великої наукової родини і називають його одним із найвидатніших науковців і діячів Закарпаття. 

Володимир СМОЛАНКА,
ректор УжНУ
:

Це людина була дуже системна і глибока, людина вищого ґатунку. Ми були горді, що він стимулював нашу молодь, і не тільки студентів, але і аспірантів, молодих викладачів працювати, займатися наукою, серйозною наукою. І це те, що потрібно університету, адже такі постаті, такі глиби потрібні, аби вони були дороговказами для нашої молоді. 

Системне бачення та системний підхід – відмінні риси Устича, які притаманні і його роботам, зазначає голова Закарпатської облради Михайло Рівіс.  Виклад  в книзі «Неадитивне суспільство» – є чудовою теоретичниою моделлю, за якою можна розвивати Закарпаття. 

Михайло РІВІС,
голова Закарпатської обласної ради
:

У книзі – основні напрями розвитку подальшого суспільного життя на Закарпатті.

Керівництво краєм Сергієм Івановичем мало позитивну динаміку. Нам слід триматися тих засад, які були закладені у ті часи. Головне розуміти, як розвивати економічну та суспільну галузі краю.

Нащадки, які будуть вивчати цю книгу, зможуть навчитися системності в управлінні.

На презентації була присутня й родина автора. Дружина Сергія Устича зазначила, що має за честь у день народження чоловіка, коли чоловіку мало б виповнитися 65 років, бути серед його колег та однодумців, які цінують і примножують працю науковця. Під час презентації колеги зазначили, що це не єдине праця, яку готували до друку.

Зараз вони вивчають і упорядковують і інші рукописи автора. Більше того, за словами Олександра Білака, колеги готують велику біографічну роботу про Сергія Устича. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

41 + = 49