Політика Регіональні Новини

Климпуш-Цинцадзе висміяла Зеленського за «присвоєння» Ужгородського аеропорту

Злітна смуга Ужгородського аеропорту була добудована кілька років тому, а угода зі Словаччиною, яка дозволить відновити роботу летовища, була готова до підписання ще у вересні 2019 року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила лідерка «Європейської Солідарності» Закарпаття Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Вітаю Закарпаття і закарпатців з довгоочікуваною новиною, що аеропорт Ужгород таки запрацює!!!

От лише вкотре дивуюсь безпардонності влади і, зокрема, Президента, який, ненавидячи «попередників», не цурається однак перерізати стрічки на фундаментах, закладених кілька років тому.

Так само із Ужгородським аеропортом. Злітна смуга була дороблена кілька років тому,  складні і тривалі переговори зі Словаччиною почали ми, і угода, якою сьогодні вихваляється Зеленський, була практично готова для підписання ще торік у вересні.

…Тобто втрачено рік. Дякуючи виборам, про угоду згадали і в терміновому порядку полетіли в Словаччину підписувати.

Сподіваюся, до 25 жовтня «слуги» ще покопаються в наших «поганих» справах і хай хоч так – у передвиборчому екстазі – зроблять трохи хорошого для країни та наших громадян», – написала депутатка.

Нагадаємо, сьогодні Україна та Словаччина підписали угоду, яка дозволить відновити функціонування міжнародного аеропорту «Ужгород».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

94 − 92 =