Кличко підтримав харків’ян та збирає АМУ для обговорення тероборони

Опубліковано:

Лідер «УДАРу», мер столиці та Голова Асоціації міст України Віталій Кличко ініціює проведення 28 січня засідання АМУ — з метою обговорення заходів з організації територіальної оборони. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні для захисту Української держави вкрай важливі чітка координація дій, спільна робота та єдина позиція місцевої влади та центральної! Тому я ініціював зібрати засідання правління Асоціації міст України, на якому обговоримо заходи з організації територіальної оборони кожної області, міста та містечка. Це засідання відбудеться 28 січня в Києві», – повідомив Віталій Кличко.

Він висловив підтримку Харкову та наголосив, що питання безпеки та обороноздатності прикордонних областей — стосується усієї України.

«На тлі обговорення останніми днями заяв щодо, нібито, ймовірного захоплення російським агресором Харкова, як голова Асоціації міст України, від імені АМУ хочу висловити місту Харкову та всій Харківщині підтримку і переконання, що ніякого захоплення не буде. Бо за Харковом — уся Україна!
Окрім Харківщини, прикордонними є Донеччина, Луганщина, Чернігівщина, Сумщина, Херсонщина та деякі інші регіони, що межують з Росією. Питання їхньої безпеки та обороноздатності — це питання безпеки й усіх інших регіонів України», – заявив лідер «УДАРу».

Та закликав українців до єдності і взаємодопомоги.

«Єдність, витримка і спокій, взаємодопомога та взаємопідтримка — головне в час таких складних випробувань для країни.
І ми з честю подолаємо виклики! Усі разом!
Слава Україні!» – зазначив Віталій Кличко.

Про Захід